איסוף נייר, קרטון ופלסטיק

 איסוף נייר וקרטון

אנו מתמחים במתן שרותי איסוף פסולת ממפעלים ורשויות מקומיות, שירותים אלו כוללים הצבת מתקנים לאיסוף הפסולת, הגעה של צוותים לשטח למטרת פינוי הפסולת ולבסוף טיפול באשפה למטרות מיחזור. צוות האיסוף שלנו מיומן ומנוסה ואנו מבטיחים מתן שירות הוגן, אמין ואחראי ללקוחותינו. איסוף קרטון פסולת קרטון מהווה על פי הערכות כ 30% מנפחי הפסולת בישראל. אנו מספקים ללקוחותינו, מגוון פתרונות לאיסוף ועל ידי כך נחסכים ללקוחותינו היטלים ואגרות הטמנה הכרוכים בזריקת הקרטון לפחי אשפה שמובלים לאתרי הטמנה.

איסוף נייר במפעלים המייצרים מוצרי נייר ואריזה כמו גם בבתי הדפוס, ישנן כמויות גדולות של פסולת נייר בשטחי העבודה השונים. על מנת לצמצם באופן משמעותי את נפחי הפסולת של נפולת הנייר והאשפה בשטחם, אנו מספקים מגוון פתרונות רחב אשר מותאם לצורכי הלקוח וכולל איסוף, שאיבה, דחיסה ופינויי הפסולת. איסוף נייר עיתון

אנו מעניקים שירותי איסוף נייר עיתון משטחי רשויות מקומיות ובתיאום איתן, באמצעות מגוון מתקנים לפי דרישת הרשות.

 

איסוף פלסטיק

אנו מתמחים בהענקת שירות לרשויות מקומיות באיסוף בקבוקי פלסטיק (P.E.T) למטרת מיחזור, באמצעות מתקני רשת בגדלים שונים המוצבים על מדרכות העיר. לאחר שהתושבים מכניסים את הבקבוקים (ללא תכולתם) אל תוך מתקני האיסוף, משאית מטעמנו עוברת בין המתקנים ושואבת את בקבוקי הפלסטיק מפתח כל מתקן, באמצעות צינור שאיבה. בנוסף לאיסוף הבקבוקים, למתקני הרשת מחוברים גם מיכלים מיוחדים לאיסוף דיסקים וסוללות ואנו אחראיים לאיסוף ולטיפול מלא גם בהם. במקביל לשירות איסוף בקבוקים, חברת טל אל מעניקה שירותי איסוף פלסטיק מסוגים שונים למטרות מיחזור, ממפעלים ברחבי הארץ. אנו אוספים שקיות פוליטילן (LDPE), פוליפרופילן (PP), פי, וי,סי (PVC) וערוכים לבחון בהתאם לצורך מתן פתרונות לאיסוף סוגי פלסטיק נוספים.